Понеділок
Плеєр
Захист прав дитини
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Кременчуцька загальноосвітня школа №31

Інформуємо, що опубліковано накази

Міністерства освіти і науки України:

Українського центру оцінювання якості освіти:

• від 15 вересня 2016 року № 156 «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року»;
  • від 22 вересня 2016 року № 162 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року»;
  • від 22 вересня 2016 року № 163 «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року».
  • Звертаємо увагу на те, що завдання сертифікаційних робіт укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77«Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

• Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.
  • Тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.

Dodatok-1_-ZNZ-nformacyniy-kutochok.ppt

Dodatok-2_ZNZ-Chastina-1.ppt

Dodatok-2_ZNZ-Chastina-2.ppt

Dodatok-2_ZNZ-Chastina-3.ppt

Сайт УЦОЯО  http://testportal.gov.ua

Сайт ХРЦОЯО  www.zno-kharkiv.org.ua

Фото/селфі «Як ми працювали на уроці інформатики»

18.12.2017р. був проведений урок інформатики в 11 класі Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 з метою ознайомлення учнів з сайтом Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського РЦОЯО.
    Майбутні випускники 11 класу після здійснення інтернет-подорожі по сайтам УЦОЯО та Харківського РЦОЯО, а також ознайомлення із розділом «Відеозаписи» (цикл відеоматеріалів «Особливості зовнішнього незалежного оцінювання ЗНО 2018 року») на каналі YouTube сторінка ХРЦОЯО, виконали завдання-квест «Інтернет ресурси щодо ЗНО-2018» і отримали секретний код 0=0.