П`ятниця
Плеєр
Захист прав дитини
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Кременчуцька загальноосвітня школа №31

ТЕЛЕФОНУЙ !

ТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ! ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМУЮТЬ!

Національна « Гаряча лінія » з питань запобігання насильству у сім’ї та захисту прав дітей

0-800-500-33-50

386 – для абонентів « Київстар » та « МТС »

Графік роботи:

у робочі дні з 9.00 до 20.00

у суботу з 9.00 до 16.00

Безкоштовно з міських телефонів, з міських таксофонів нового зразку, з мобільних операторів

« Київстар » та « МТС »

Національна «Гаряча лінія» з проблем ВІЛ / СНІД

0-800-500-45-10

Графік роботи – цілодобово

Безкоштовно з міських телефонів,  з міських таксофонів нового зразку.

БЕЗКОШТОВНО, АНОНІМНО, КОНФІДЕНЦІЙНО.

Всеукраїнська "Гаряча лінія" для дітей і про дітей.

Її відкрили у Міжнародному жіночому правозахисному центрі "Ла Страда-Україна".

Лінія діє за номером - 0 800 500 225.

Дзвінки на лінію - БЕЗКОШТОВНІ як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

Зателефонувавши за номером "Гарячої лінії" 0 800 500 225, маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм немає із ким поділитися.

Батьки, вчителі та вихователі матимуть змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей

На Національній дитячій "гарячій лінії" Центру «Ла Страда-Україна» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.

З яких тем консультують на Національній дитячій "гарячій лінії"?

- Насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім'ї та з боку оточення

- Психологічні проблеми

- Негаразди у стосунках із дорослими та однолітками

- Майнові права дітей

- Питання встановлення опіки

- булінг та безпека в мережі Інтернет

Створення такої гарячої лінії  відповідає положенням низки міжнародних документів, ратифікованих Україною, включаючи Конвенцію Ради Європя, що "Комітет вітає створення безкоштовних телефонів довіри для дітей групи ризику або потребують захисту, таких як лінія довіри і ті, які встановлені Ла Страда-Україна, у відповідності зи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуальниого насильства № 201. Стаття 13 цієї Конвенції говорить, що "кожна Сторона вживає необхідних законодавчих або інших заходів, щоб заохочувати і підтримувати створення інформаційних послуг, таких як телефонні або інтернет- гарячі лінії, щоб консультувати абонентів, навіть конфіденційно, або з урахуванням їх анонімності ". У статтях 82-83 Заключних зауважень Комітету ООН про права дитини щодо України зазначається рекомендація Комітету (CRC/C/OPSC/UKR/CO/1, пункт. 34)».

У  2012 році Національна "гаряча лінія" із запобігання насильству та захисту прав дітей Центру «Ла Страда-Україна" стала асоційованим членом Child Helpline International - всесвітньої мережі дитячих телефонів довіри, яка об’єднує високі стандарти телефонного консультування саме дітей. Виконавши усі вимоги міжнародних стандартів, Центр «Ла Страда-Україна» та його новостворена Національна дитяча «гаряча лінія» в 2013 році очікує на отримання повноправного членства в СHI.

Шановні переселенці із зони АТО, учасники бойових дій!

Якщо ви опинились в складних життєвих умовах, важко переживаєте минулі травмуючі події, спеціалісти психологічної служби школи нададуть вам безкоштовну консультативну соціально-психологічну допомогу.

Також, ви зможете отримати безкоштовні психологічні послуги в Кременчуцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Радянська, буд. 15/4) та за

ТЕЛЕФОНОМ ДОВІРИ:

(096) 728–42-08