Неділя
21.01.2018
Плеєр
Захист прав дитини
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Кременчуцька загальноосвітня школа №31

З 01.10. 2017 року в шкільній бібліотеці проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек   «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя»

Було організовано книжкову виставку

«Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття»

Разом з 5-В класом (класовод Яловенко С.М.) було проведено усний журнал

«Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу».

До Дня українського козацтва проведено огляди літератури

«Козацькому роду нема переводу».

Під час місячника проходили бібліотечні уроки:

«Дім де живуть книги» 1-ші класи,

«Книгу читай, розуму набирай» 3-ті класи,

«Як книга прийшла до людей» 5-А клас.

З 27.03. по 31.03. 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 проходив тиждень дитячої та юнацької книги.

Тиждень відкрився представленням в шкільній бібліотеці книжкової виставки «Сторінками улюблених творів». Діти з цікавістю відгадували відомих літературних героїв.

Учні  знайомились з фотовиставкою «Діти і книга»

Для 7-х класів проведено бібліотечний урок «Енциклопедії, словники, довідники – твої помічники. Підготовлено перегляд літератури та бесіда «Геній доби Відродження»:  до 565-річчя з дня народження Леонардо да Вінчі.

Бібліографічний огляд літератури «Книги – ювіляри 2017 року»

По віх класах проведено рейди-перевірки стану підручників.

25 листопада в ЗОШ № 31 для шкільних бібліотекарів міста  було проведено бібліостудію на тему «Бібліотечне краєзнавство як складова частина виховання учнів». Бібліотекар школи Андрейко А.Г.  ділилась досвідом роботи з даної проблеми. Гості з цікавістю сприйняли зустріч з письменниками міста І.Ю. Хміль та В. Г. Вусиком. Бібліотекарі дізнались нові цікаві факти з історії нашого міста.