Неділя
23.09.2018
05:59
Плеєр
Вхід на сайт
Захист прав дитини
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Наше опитування
Хто відвідує наш сайт
Всього відповідей: 516
Кременчуцька загальноосвітня школа №31

Переможці олімпіад 2017-2018 н.р.

Англійська мова:

- Солнишкіна Анастасія (ІІІ місце) - 10 клас (вчитель Польщикова Вікторія Іванівна)

Географія:

- Швець Катерина (ІIІ місце) - 10 клас (вчитель Підоріна Людмила Іванівна)

Українська мова та література:

- Сірик Карина (ІІІ місце) - 7-А клас (вчитель Зюман Світлана Іванівна)

- Бобович Анастасія (ІІ місце) - 8-А клас (Царик Валентина Віталіївна)

Трудове навчання:

- Велітченко Ірина (ІІ місце) - 8-А клас (вчитель Кошель Аліна Юріївна)

Математика:

- Швайко Валерія (ІІI місце) - 8-А клас (вчитель Нагорна Марія Яківна)

Історія:

- Мисів Микола(І місце) - 8-А клас (вчитель Поляцкова Наталія Іванівна)

Переможці олімпіад 2016-2017н.р.

Переможці олімпіад 2015-2016 н.р.

Олімпіада з англійської мови:

-   Сиротенко Аліна (ІІІ місце) - 8-Б клас (вчитель  Могилей Марина Олегівна).

Олімпіада з географії:

- Лукашик Олександра (ІІ місце) - 8-А клас (вчитель Підоріна Людмила Іванівна);

- Сирота Анна  (ІІ місце)10 клас (Підоріна Людмила Іванівна);

- Момот Ернест (ІІІ місце) -  11 клас (Підоріна Людмила Іванівна).

Олімпіада з математики:

-  Солнишкіна Анастасія (ІІІ місце) - 8-А клас (вчитель  Нагорна Марія Яківна) ;

-   Хряпко Ольга (ІІІ місце) - 9-Б клас (вчитель  Нагорна Марія Яківна);

-   Сирота Анна (ІІ місце) - 10 клас (вчитель  Фірманюк Наталія Анатоліївна);

-  Пидорина Юлія (ІІ місце) - 11 клас (вчитель  Нагорна Марія Яківна).

Олімпіада з історії: 

-   Федоренко Юлія (ІІІ місце) - 10 клас (вчитель  Поляцкова Наталія Іванівна).

Олімпіада з трудового навчання: 

-   Юрковець Захар  (ІІІ місце) - 8-В клас (вчитель  Сидоренко Сергій Сергійович).

Олімпіада з правознавства: 

-   Сирота Анна (І місце) - 10 клас (вчитель  Поляцкова Наталія Іванівна).

Олімпіада з інформаційних технологій: 

-   Момот Ернест(І місце) - 11 клас (вчитель  Лєщіна Дарина Ігорівна).

Олімпіада з української мови: 

-   Старостенко Аліна (ІІІ місце) - 8-Б клас (вчитель  Царик Валентина Віталіївна);

- Хряпко Ольга (ІІІ місце )  - 9-Б клас (вчитель Царик Валентина Віталіївна);

- Сирота Анна (ІІ місце )  - 10 клас (вчитель Яловенко Світлана Миколаївна).

Переможці олімпіад 2014-2015 рр.

Олімпіада з англійської мови:

-   Мегелик Вікторія (ІІІ місце) - 9-А клас (вчитель  Чернова Юлія Сергіївна).

Олімпіада з інформатики:

-   Корнійчук Віктор (І місце) - 10 клас (вчитель  Бобровник Юлія Сергіївна).

Олімпіада з хімії:

-   Удалова Юлія (ІІІ місце) - 10 клас (вчитель  Костенко Юлія Станіславівна).

Олімпіада з біології:

-   Сирота Анна (ІІІ місце) - 9-Б клас (вчитель  Личко Світлана Євгенівна);

-  Любченко Мирослава (ІІІ місце) - 8-А клас (вчитель  Личко Світлана Євгенівна).

Олімпіада з фізики:

-   Любченко Мирослава (ІІ місце) - 8-А клас (вчитель  Децюра Наталія Анатоліївна).

Олімпіада з географії:

-   Сирота Анна (ІІІ місце) - 9-Б клас (вчитель  Підоріна Людмила Іванівна);

-  Литовка Інна (ІІІ місце) - 11 клас (вчитель  Підоріна Людмила Іванівна).

Олімпіада з математики:

-  Солнишкіна Анастасія (ІІІ місце) - 7-А клас (вчитель  Нагорна Марія Яківна) ;

-   Любченко Мирослава (ІІ місце) - 8-А клас (вчитель  Борисов Юрій Петрович);

-   Сирота Анна (ІІІ місце) - 9-Б клас (вчитель  Фірманюк Наталія Анатоліївна);

-   Пидорина Юля (ІІ місце) - 10 клас (вчитель  Нагорна Марія Яківна);

-  Литовка Інна (ІІІ місце) - 11 клас (вчитель  Фірманюк Наталія Анатоліївна).

Олімпіада з історії: 

-   Литовка Інна (ІІІ місце) - 11 клас (вчитель  Поляцкова Наталія Іванівна).

               Переможці олімпіад 2013-2014 рр.

Олімпіада з математики:

-  Литовка Інна(ІІ місце) - 10 клас (вчитель  Фірманюк Наталія Анатоліївна;

-   Пидорина Юля(ІІ місце) - 9Б клас (вчитель  Нагорна Марія Яківна);

-  Любченко Мирослава(ІІІ місце) - 7А клас (вчитель  Борисов Юрій Петрович).

Олімпіада з інформаційно-комунікаційних технологій:

-   Нагурнова Анна(ІІІ місце) - 10 клас (вч.Гриліцька Людмила Петрівна);

-  Дерієнко Богдан(ІІ місце) - 9Б клас (вч.Гриліцька Людмила Петрівна).

Олімпіада з історії: 

-   Литовка Інна (ІІІ місце) - 10 клас (вч.Масльоха Любов Андріївна).

Олімпіада з хімії:

- Рошавець Єлизавета (ІІІ місце) - 7Б (вч.Шостак Наталія Миколаївна);

- Удалова Юлія (ІІІ місце) - 9Б (вч. Шостак Наталія Миколаївна).

Олімпіада з англійської мови:

- Мегелик Вікторія (ІІІ місце) - 8Б (вч. Чернова Юлія Сергіївна);

- Зіненко Анна (ІІІ місце) - 9Б (вч. Каменник Світлана Іванівна).

Олімпіада з географії:

- Леврчко Богдан (ІІ місце) - 11 клас (вч. Підоріна Людмила Іванівна);

- Сирота Анна (ІІ місце) - 8Б клас (вч. Підоріна Людмила Іванівна).

Олімпіада з екології:

- Левочко Богдан (ІІІ місце) - 11 клас (вч. Підоріна Людмила Іванівна).

Конкурс ім.Т.Г.Шевченка:

- Солнишкіна Анастасія (ІІ місце) - 6А;

- Сирота Анна (ІІІ місце)  - 8Б.

Конкурс ім.Петра Яцика:

-  Сирота Анна (ІІ місце)  - 8Б;

- Тимошенко Мілана (ІІІ місце) - 4А.